Nazwa forum

O grze i klanie *B2F*


#1 2009-02-03 09:45:16

Joke

Adept

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 24
Punktów :   -2 

klan

e.... do dupska masz to zrobione    
Nie lepiej dać L i VL   team rekruts albo coś w ty mstylu bo na razie to wygląda jak porozwalani ludzie z jednym tagiem przy nicku nie wiadomo do kogo się zwracacć



A i pro po zwracania się proponuje żeby chociaż połowa clanu sprawdzała  gracza który chce dojść do clanu tzn zamyka się serwer i się mu testa na "shootera"  np musi cholowi pół hp zabrać

I jakiś limit Xp też chyba na przyjęcie do clanu obowiązuje niee? bo to bez sensu jak ktoś chce do nas z 1 xp ... oczywiście umiejętności też się liczą bo o xp łatwo...



I uwzględnijcie pwn on nic nie rozumie.... ja z nim gadam po angielsku ale  jeśli chciałby poczytać na forum to większa kupa!


aha i jeszcze jedno może np za przkeroczenie 40 tyś dostaje sie 1 lvl.... jak sie ma 1 lvl to już czuj się lepszy na serwerze tzn.. bardizej z nim zwaizany ale na 1 lvl niech zostanie

Ostatnio edytowany przez Joke (2009-02-03 09:55:00)

Offline

 

#2 2009-02-03 13:31:20

Chol_PL

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 78
Punktów :   

Re: klan

Od początku:

Klan oznacza, że jest CL (Clan Leader), VCL (Vice Clan Leader) a reszta to ich pomocnicy, którzy im pomagają, szukają nowych twarzy na server/do klanu i pilnują porządku na servie w razie ich nieobecności, więc rang nie warto zmieniać.

Co do rekrutacji, to wystarczy spojrzeć jak delikwent radzi sobie na servie, nie ma sensu wyrzucać graczy. Patrz tu na staty, gre zespołową i umiejętności w walce. Limit XP jest na servie 40k natomiast zeby do klanu to nie istotne ile kto ma.

PWn jest spoko koleś i mówcie o nim co chcecie, on bardzo zasługuje on ten lvl jaki ma

Nie moge dać każdemu co przekroczy tyle XP 1 lvl. Powinno grać dla przyjemności a nie dla lvl, bo wtedy co? Jak ktoś przekroczy ten limit 5 razy to ma mieć 5 lvl? Zastanów się...

Offline

 

#3 2009-02-03 14:11:13

Joke

Adept

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 24
Punktów :   -2 

Re: klan

Ja nie mówie że pl jest  debbil , Mówie że źle robimy ze  piszemy po polsku tylko on nic nierozumie 


A co nas to obchodzi ze  graja dla przyjemnosci....   


bravo ktos wejdzie do clanu z xp 0 i jeszcze od tego na piekielku xp 10000 dobry pomysł

Offline

 

#4 2009-02-03 16:07:30

dawid

ProAim

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 90
Punktów :   

Re: klan

ja popieram chola pwn jest fajny i czy to jego wina że się urodził w estoni i nie zna za wiele języków.a skoro ty taki mądry to się chińskiego naucz spytam czy umiesz coś za 2 dni zobaczymy czy tak łatwo się nauczyć innego języka.a co do tego z xp to popieram też chola z rangami też i masz racje że pwn zasłużył bo pomaga bardzo

Offline

 

#5 2009-02-03 17:14:46

Joke

Adept

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 24
Punktów :   -2 

Re: klan

!!!!!!!!!!! WYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!

Niedorozwinieci jestescie
macie cos z glowa o ja mowie tlyko zeby temy przetlumaczyc na angielski najwazniejsze  a nei zeby go wy walic z clanu  czytajcie ! uwazniej

Offline

 

#6 2009-02-03 17:33:15

dawid

ProAim

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 90
Punktów :   

Re: klan

Joke napisał:

!!!!!!!!!!! WYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!

Niedorozwinieci jestescie
macie cos z glowa o ja mowie tlyko zeby temy przetlumaczyc na angielski najwazniejsze  a nei zeby go wy walic z clanu  czytajcie ! uwazniej

sam jesteś niedorozwinięty my odpisywaliśmy na to co napisałeś dorniu

Offline

 

#7 2009-02-03 17:55:53

Chol_PL

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 78
Punktów :   

Re: klan

Joke napisał:

A co nas to obchodzi ze  graja dla przyjemnosci....

A to, że potem oni nie chcą tu grać. W końcu to jest server Public, na którym ci z B2F mają lvl adminowskie. To też nie wolno nam nadużywać mocy admina i nie przeszkadzać  gdy ktoś gra, bo to nieładnie.

Offline

 

#8 2009-02-03 18:26:01

dawid

ProAim

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 90
Punktów :   

Re: klan

Chol_PL napisał:

Joke napisał:

A co nas to obchodzi ze  graja dla przyjemnosci....

A to, że potem oni nie chcą tu grać. W końcu to jest server Public, na którym ci z B2F mają lvl adminowskie. To też nie wolno nam nadużywać mocy admina i nie przeszkadzać  gdy ktoś gra, bo to nieładnie.

masz rację,chyba joke w klanie jest bo znowu 3lvl chce coś mi się tak wydaje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.p-s-r.pun.pl www.wos.pun.pl www.bmx-all-what-i-want.pun.pl www.grascooby.pun.pl www.magiczne.pun.pl